Sayfalar

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

          Özel Beşirli Kids Academy  Anaokulu 2013 yılında Türkiye’de kurucusu çocuk psikiyatristi olan ilk ve tek anaokulu olarak kurulmuştur. Kuruluş müdürlüğünü de deneyimli bir eğitimcinin yürütmesiyle birlikte çocuklarımızın öncelikle sevgi ve değer gördüğü, özgüvenlerinin desteklendiği bir ortam içerisinde ruh sağlığına da dikkat ederek gelişimlerini tüm alanlarda desteklenmektedir.

          Öğretmenlerimizin hepsi alanından mezun olmasının yanı sıra olumlu öğretmen yaklaşımı için kurucumuz Çocuk Psikiyatrı Uzmanı Dr. Kadir Serdar SARP tarafından öğretmenlerimize hizmet içi eğitimler verilmekte ve gelişimleri desteklenmektir. Hizmet içi eğitimler yanı sıra okulumuzda kurucumuz tarafından velilerimize aile danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

          İngilizce ağırlıklı bir okul olarak çocuklarımızın ikinci dili İngilizce olacak şekilde temeli oluşturup geliştirmeyi amaçlamaktayız. Biri Native Speaker öğretmeni olmak üzere toplam üç İngilizce öğretmenimiz ile birlikte farklı alanlarda etkinlikler (Müzik, dans, drama, mutfak, sanat…) düzenlemekteyiz.

          Okulumuzda rotasyon sistemi uygulanmakta olup derslerimizin 40 dakikasının her dakikası verimli olarak geçirilmektedir. İngilizce derslerinin yanı sıra Müzik, Ritim ve Orff, Bale ve Modern Dans, Cimnastik, Hareket ve Koordinasyon, Zumba Kids,  Görsel Sanatlar, Yaratıcı Drama, Rehberlik, Kodlama olmak üzere alanında eğitimli kişiler tarafından gerçekleştirilen branş derslerimiz ile çocuklarımızı eğlendirirken geliştirmekteyiz.

.